Youtube görüntüleme satın alma piyasası..

Instagram Satış Destek Hattı


Merhaba arkadaşlar bu gün doğru ve hedeflenebilir Youtube görüntüleme satın alma işlemleri hakkında bir yazı yazağım..

Neden youtube görüntüme satın alamaya ihtiyaç duyarız ? Tamamı ile maddi ve prestij amaçlı yatırımlardır. Algı yönetimini kullanıp sonuç odaklı çalışmak önemli olan faktörler’den biridir.

 

Peki güvenli mi ?

Tartışmalı bir konudur fakat %100 güvenli diye bir işlem kesinlikle yoktur bu güveni verenler zaten ya dolandırıcı yada bu işi bilmeyenlerdir.

Birileri size komple bir paket sunmuyor ise kesinlikle çalışmayın ve riske girmeyin uyarısın ‘da bulunuyorum ?

Youtube ‘de tüm eylemler birbirleri ile bağlı zincir gibidirler biri eksik olursa diğeri göze batar ve spam olarak işaretlenme riskine sahip olur örneğin ;

Videonuz için izlenme aldınız 100 bin olucak şekilde buna oranla mantıklı bir video beğeni almak zorundasınız ikisi arasındaki orantısızlık göze çarpacaktır. Bakınız örnek olarak göstereyim..

ornek

 

Videonuz spam cezası yemese bile bu tarz yorumlara muhattap olacağınız kesinlikle gerçektir youtube de ufak bir gezinti ile benzeri yorumlara denk gelebilirsiniz..

Burada çıkartılacak ders youtube üzerinden bir projeye giriş yapıyor iseniz her şeyi orantılı yapmanız ve ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir.

Sonuçta bu video projenizin vitrini olacak ve kalitenizi gösterecektir.

Bu yüzden sizleri bizim gibi profesyonel olarak bu hizmeti veren ve vermeye devam eden kuruluşlar ile çalışmaya davet ediyorum.Instagram Satış Destek Hattı

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.