Youtube İzlenme satın alırken dikkat edilecek konular..

Steroid Satış Destek Hattı


Merhaba büyük ihtimalle bu yazıyı okuyanlar bir ajans ile veya kendi bireysel işlemlerini yapmaktadırlar.
Sizlere youtube izlenme satın alma konusun ‘da bilgilendirme vermek için bu yazıyı yazma gereği duydum.


Beyin fırtınası !

Öncelikle makul bir şekilde analiz yapalım elimizde bir video var ve bunun izlenme sayısını arttırmamız gerekiyor ?
Standart yollar ise etiketler’dir yani youtube size sadece etiketler üzerinden hit getirme seçeneği sunar.
Bir diğer çözüm ise reklam vermektir video önü reklam 1 görüntüleme minimum 1 dolar ise ? 1000 görüntülemede 100 dolar ödersiniz çok masraflı değil mi ?
Tamam panik yok bir seçenek var oda biz ve bizim gibi bu hizmeti standart reklam giderlerine göre cüzzi olarak verebilmekte olan siteler ve kuruluşlar.

İzlenme satın almam gerekiyor ? Eee nelere dikkat etmek gerek ?

Öncelikle kesinlikle Türkiye lokasyon’lu izlenme satın almanızı öneriyoruz tabiki videonuz yurt dışı ipler den yüklenip kanalınız Türkiye bazlı bir kanal değil ise ?
Peki neden Türkiye ? bizim için önemli olan sayı değil miydi ? Tabi bizler ve sizler için sayı önemli ama Youtube’ de aptal değil herhalde Türkiye’den
sunucularına yüklenen Türkçe başlıklı Türkçe ses barındıran bir videoyu çin’deki rusya’daki adam neden izlesin ? ve kaç kez izlesin ?

Yani benim size önerim şudur kalkıp 3 liraya 5 liraya ucuz izlenme buldum diye atlamayın o güzelim videonuz ‘dan olursunzu sonra ve birileri videonuza girmeye çalıştığın’da böyle rezil olursunuz malesef..

illegal islem

 

Göründüğü gibi hem kendinizin hemde iş yaptığınız sanatçı vb şahısların karizmasını yerle yeksan etmiş bulunmaktasınız aferin size..

Neyse devam edelim bir ikinci husus ise video izlenmeyi satın aldınız bizden 😉 sorun yok yüklendi ama bu seferde youtube şunu soruyor karşı tarafa dostum senin videon örneğin 10 bin kez izlendi ? eee diyorsunuz tabi hani bunun likesi (beğenisi) sizce mantıklı mı 10 bin izlenme alan videonun 100 beğenisi olması ? Haliyle youtube argoritmaları bunuda takip ediyor..

Yani bu iş tamamı ile organize bir iş yani eğer izlenme satın alacaksanız eğer kanal sıfır ise + abone satın almak zorundasınız..

Sonuçta youtube diğer bilgileriniz ile sistemleri check (kontrol) edecektir.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere tüm soru ve sorunlarınızı buradan yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz ?

 Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.